Yaşam

Kuruluş Osman 123.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı : Kuruluş Osman Son Bölüm Tek Parça izle

ATV’nin nefes kesen dizisi Kuruluş Osman dün akşam 123. bölümüyle ekrana geldi. Bozdağ Sinema imzalı, başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman; 400 çadırlık bir kabileden, emekle ve hakla kurulan bir imparatorluğa yürümenin öyküsünü konu alıyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Kuruluş Osman son bölüm tek modül full izleme ekranı…

Kuruluş Osman son bölümde; Nayman’ın karargâha yaptığı baskının sonu oldukça kanlı olur. Osman Bey, Konak’ın tehlikede olduğunu öğrenir öğrenmez Nayman’ın karargâh baskınına rağmen oradan ayrıldı. Bala Hatun, Konak’a yapılan baskında ağır yaralandı.

Osman Bey gördükleri karşısında intikam yemini eder. Nayman, Turgut Bey’i ve Alplerini ele geçirdi. Şimdi bir kafa alacak. Nayman, Osman Bey’i Turgut Bey ile tehdit eder.

Ona itaat etmezse onu hayatta tutamayacağını belirtir. Osman Bey, Turgut Bey’i bu halde bırakmak istemezken, Nayman’ın bu oyununa yenik düşmemek için elinden geleni yapacaktır.

Osman Bey bir yandan Nayman için kendi zihninde eşi benzeri görülmemiş, amansız bir son hazırlamaktadır. Osman Bey’in bu planında Cerkutay ve Turahan da vardır.

Osman Bey’i izole etmek için bir plan yapan İsimhan Sultan adım adım ilerliyor. Başarıya ulaşmak için oğlu Sultan Alaeddin’i kullanacaktır. Her geçen gün doldurmaya devam ediyor.

Kuruluş Osman Önceki Bölümde Neler Oldu?

OSMAN BEY’İN HEDEFİ KÖPRÜHİSAR

Osman Bey fethi sürdürmekte kararlıdır, hedefi bellidir. Osman Bey’in Köprühisar’ı almak için kilit hamlesi nedir? Osman Bey, içeride İsimhan Sultan’a, dışarıda Nayman’a karşı Köprühisar’ın fethi için büyük hazırlıklar yaptı. Ancak Osman Bey’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Her şeye rağmen Köprühisar’ı fethedebilecek midir?

İSMİHAN SULTAN, NAYMAN VE BAYINDIR İLE İŞBİRLİĞİ

İsimhan Sultan, Osman Bey’i yok etmeye kararlıdır. Bunun için Nayman ile işbirliği yapar. Aynı zamanda Bayındır Bey’i de yanında tutarak Osman Bey’in konağına suikast düzenleme görevini Bayındır’a verir. Canı pahasına pazarlık yapan Bayındır görevini yapabilecek midir?

BENGİ HATUN İSMİHAN SULTAN’IN TARAFINDAN

Bengi Hatun, iktidar için İsimhan Sultan’la yan yana durmaya devam ediyor. İkilinin yeni planı ne?

İSMİHAN SULTAN MÜHRÜ VURUYOR

İsimhan Sultan, Cengiz Han’ın mührünü almaya kararlıdır. Bunun için nasıl bir hamle yapacak?

OSMAN BEY’İN KAYBI

Nayman, Osman Bey’in savaş karargahına baskın yaparken, köşk de basılıyor ve ateş, bir yangın yerine dönüşüyor. Osman Bey’in bu yangında nasıl bir kaybı olacaktır?

Kuruluş Osman 123. Bölüm Tek Bölüm İzleme Ekranı

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu