Teknoloji

Marvel’s Spider-Man 2’den yeni ekran görüntüleri yayınlandı

 
Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan ve Insomniac Games ekibi tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Devam oyunu Marvel’s Spider-Man 2, bu sonbaharda PlayStation 5 için çıkacak.
 
Devam filmi için beklentiler yüksek
 
 
 
PS5 konsolunun gücünden sonuna kadar yararlanılacağı belirtilen Marvel’s Spider-Man 2 için oyuncu tarafında beklentiler oldukça yüksek. Devam oyununda iki farklı örümcek adamı kontrol edeceğiz ve bu bağlamda farklı kombolar ve baskınlar yapabileceğiz. Oyunda yeni yerler, bölgeler ve mekanikler olacak.
 
Marvel’s Spider-Man 2, PlayStation’ın eleştirmenlerce beğenilen Marvel’s Spider-Man serisinin bir sonraki oyunu olarak karşımıza çıkacak. Insomniac Games’in PlayStation ve Marvel Games iş birliğiyle PlayStation 5 konsolu için geliştirdiği yapım, bizlere açık bir dünya sunacak ve bu açık dünyada yeni bir örümcek adam hikayesi yaşayacağız.
 
Marvel’s Spider-Man ve Miles Morales olaylarının ardından Marvel’s Spider-Man 2, serideki bir sonraki Spider-Man ikilisini geri getirmek için hazırlanıyor. Oyunda karakterimizi üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla kontrol ediyoruz ve istediğimiz gibi ağımızı atıp yükseğe zıplayabiliyoruz.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
En son oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu